María la del Barrio (1995)

 

Originál: María la del Barrio

(María ze čtvrti)

Hrají:

María Hernandez - Thalía

Luis Fernando - Fernando Colunga

Soraia - Itatí Cantoral 

Hudba:

Titulní píseň zazpívala Thalía a skladbu najdete na albu En Éxtasis. Filipínská verze se nachází na desce Nandito Ako. Banda rytmus si můžete poslechnout na CD Thalía Con Banda.

 

Text s překladem

Děj telenovely:

María Hernandez - tak se jmenuje mladá dívka, která se živé prodejem loterijních losů. Žije se svou matkou v chudobě. Jakmile její maminka zemře, Maríi zařídí práci v luxusním domě bohatý Don Fernando De La Vega. María spatří ve svém pracovišti svou životní lásku - jeho syna Luise Fernanda. Luis se po čase zamiluje do Maríi. Oba slaví svatbu a narodí se jim malý syn. Luis Fernando však Maríi nevěří, myslí si, že do podvedla s jiným. Odváží dítě do opatrovnictví cizí rodině do Brazílie. Uběhne čas a maría se znovu setkává se svým dítětem i manželem, se kterým se udobří.

 

Zajímavosti:

- Thalía se v době natáčení této telenovely zamilovala do svého hereckého kolegy Fernanda Colungy. Chodili spolu dva roky. Thalía si ho chtěla vzít, byli zasnoubeni, avšak Fernando ze sňatku nakonec vycouval. V tisku se hodně mluvilo o tom, že Thalíi využil k vlastnímu prospěchu. Sám Fernando říká: "Telenovela María la del Barrio, ve které jsem hrál společně s Thalií, mi přinesla slávu a také nové nabídky."

- Telenovela María la del Barrio je předělávkou starší telenovely z roku 1979 "Los Ricos También Lloran" (Bohatí také pláčou).

- Thalía nazpívala titulní skladbu María la del Barrio také pro filipínské posluchače ve speciální verzi, kvůli tomu se také naučila filipínsky!