:HOLA: THALÍA – duben 2011

„Příchod dítěte znamená, že jsem se už uzdravila. Cítím se dvakrát požehnaná“

Zbývají jen dva měsíce do doby, než se stane znovu matkou a Thalía nám otevírá dveře domu na Palm Beach na Floridě, kde tráví volno společně s manželem Tommym Mottolou a dcerou Sabrinou Sakae (3 a půl roku), hned po cestě z New Yorku, kde se zúčastnila těhotenského večírku, který pro ni zorganizovaly její matka a Lily Estefan ve známém hotelu v Miami.

Rozlehlý, jasný a moderní dům, který spolu s manželem vyzdobili za pomoci profesionálů.

Překrásná a jásající štěstím, mexická zpěvačka nám otevírá také brány svého srdce, aby nám pověděla o svém boji stát se znovu matkou, poté, co jí bylo diagnostikováno onemocnění lymeskou boreliózou, což způsobilo, aby si udržela sílu, integritu a disciplínu.

Budeš znovu matkou. Jak se cítíš?

Dvakrát požehnaná, protože kromě toho daru, který představuje příchod potomka, co znamená, že jsem se uzdravila. Teď bylo vše klidnější, víc organické. Je to jako žít v mantře, což je perfektní relaxační stav pro lidského tvora. Cítím se nohami pevně na zemi, protože už vím, jaké to je být matkou. Díky zkušenosti se Sabrinou vím, co přijde a nejsem nervózní ani znepokojená. Ačkoli to bylo úplně odlišné od mého prvního těhotenství. Kromě toho toto dítě nenechá tance, hýbání, obratů. Je to působivé.

 

Čekali jste příchod dítěte?

Určitě. Od té doby co se narodila Sabrina jsem znovu chtěla otěhotnět. Ale člověk plánuje a Bůh ti dává to, co už s tebou má v plánu. Zastihla mě ona lymeská nemoc a dva roky jsem bojovala, abych se uzdravila. A když nemoc odešla, věděla jsem, že je chvíle splnit si svůj sen.

 

Pověz nám, co jsi řekla svému manželovi.

Řekla jsem mu, že cítím, že se něco v mém těle mění. A když jsem viděla, že existuje možnost, šla jsem na odběr krve a byl pozitivní. Tak jsme tu zprávu oslavili, ale se vší opatrností. Vlastně až když jsem byla skoro v šestém měsíci, uvěřila jsem tomu. Předtím jsem se velmi bála, že by se něco mohlo stát.

 

Jak reagoval, když jsi mu to řekla?

Byl ohromen. Jestli by bylo po jeho, měli bychom pět dětí. Je to ten nejlepší otec, jakého bych si mohla představit. Se Sabrinou je opravdu skvělý, vždycky je s ní, chrání ji, hrají si, povídají. To nové děťátko ho fascinuje, oči má jako hvězdičky když se přiblíží k mému břichu. Když mu zpívá, dojímá ho to k slzám.

 

Jste pár, který se rád překvapuje vzájemně maličkostmi, dárky a romantickými chvilkami. Dal ti manžel nějaký speciální dárek po tom, co se dozvěděl tu zprávu?

Vždycky má nějaké maličkosti, dopisy, květiny, někdy jedeme v autě a zničehonic mě vezme na nějaké romantické a překvapivé místo. A teď mě překvapuje ještě více těmito maličkostmi, stará se o mě a jsem jako v bavlnce. Bere na vědomí všechno, co potřebuji, abych brala vitamíny, plní mé rozmary..

 

Ví Sabrina, že bude mít sourozence?

Ano, samozřejmě. A když jsem se jí zeptala, co by chtěla - jestli holku nebo kluka, řekla mi: "Chci jen, aby to bylo miminko". Jistě, stala se jedna se jedna velmi kuriózní věc, protože když jsem jí vysvětlovala, že miminko je v bříšku, hned mi řekla: "Uvnitř roste Yuyu?". Je neuvěřitelné, že můj otec mi říkával Yuya když jsem byla malá, ona nikdy neslyšela, že by mi tak někdo řekl.

 

Mluvíš na Sabrinu španělsky?

Určitě. A také moje rodina, ale její taťka na ni mluví pořád anglicky, takže je to úplně dvojjazyčné.

 

Chtěla bys mít další děti?

Vždycky se mě ptají, proč jsem je neměla už kdy jsem se vdala. Teď už bych měla čtyři a dělala další! - říká zábavně-. Ale, věci se dějí jinak. Těhotenství jsou těžká, ale chtěla bych mít ještě alespoň jedno.

 

Už víte jméno, které dáte děťátku?

Se Sabrinou to bylo jasné, ale teď ne - i když nějaká zvažujeme. Ale to bude překvapení.

 

Kde plánujete bydlet?

Jsme úplní cikáni. Představ si, že jsme se s mamkou stěhovali třináctkrát před tím, než jsem se vdala a teď s Tommym dvanáctkrát! Mám moc ráda nové projekty, oba máme rádi dobrodružství. Ale ať se stane co se stane, vždycky budeme mít jako základnu New York.

 

Zastavila jsi své pracovní projekty?

Ne, já se nezastavím. Píšu dvě knihy, které jsou skoro dokončeny - jedna z mého života je o tom, jak se změnit překážky k tomu, aby ses zlepšil a rostl jako člověk. Druhá kniha je pro děti a jejich maminky. Také jsme ponořeni do písní na mé nové album, za necelý měsíc začnu pracovat v nahrávacím studiu. Pokračuji v mém rádiovém programu a v mé roli obchodnice, mé značky brýlí a také rozšiřuji kolekci oblečení, kosmetiky, bot..

 

Víme, že narození tvého dítěte se shoduje s termínem svatby tvé sestry Ernestiny v Mexiku.

Ano, obě jsme proto plakaly. Nemůže se stát, že se vdává má milovaná sestra a nemůžu být u toho, ale v tu chvíli jsme obě šťastné ze štěstí té druhé. To nám všechno usnadňuje.

 

 

Z časopisu Hola přeložila Dajens