HOLA! MÉXICO - ČERVEN 2007

 

"CÍTILA JSEM SE TA ŠPATNĚ, MYSLELA JSEM SI, ŽE JSEM CHYTLA NĚJAKÝ VIRUS. TAKŽE JSME S MANŽELEM - NIKDY SE NEROZDĚLUJEME A KAŽDÝM DNEM JDEME SPOLEČNĚ VE VŠECH SMĚRECH - BYLI U LÉKAŘE, ABY MI UDĚLAL ROZBOR. O NĚKOLIK DNÍ POZDĚJI, KDYŽ JSME ŠLI PRO VÝSLEDKY, NÁM ŘEKL: 'GRATULUJI, BUDETE RODIČE' ".

 

 

Gratuluji, Thalío, budeš matkou...

Jen z té představy se mi udělá uzlík v krku a oči se mi zalijí slzami. Je to úplné štěstí.

 

Jak se cítíš?

Cítím se klidná. Cítím, že jsem kompletní žena, ženská, smyslná. Cítím, že je to to nejlepší tělo, které jsem za celý život měla! Užívám si každé křivky, kterou den co den objevím. Je to něco působivého. Užívám si to jako delikátní zákusek. Je to největší požehnání, nejúžasnější dar, který mi byl za život dán. Můžeš to číst, co ti říkají rodiče, sestry, ale nemůžeš to srovnat s tím, jak velkolepé to je. Když to nezažiješ, nerozumíš tomu.

 

Cítila jsi nevolnosti?

První tři měsíce byly pro mě osudové. Nemohla jsem se hnout z křesla, protože jsem měla nejhorší mdloby,  od té doby, jak jsem otevřela oči až do té doby, co jsem je zavřela. Mohla jsem jíst jen jogurt, olivy, rýži s vejcem a avokádem a to je vše, dokonce jsem byla chudokrevná a lékař mi doporučil mimo jiné brát železo.  Bylo to něco zvláštního, protože jsem byla šťastná, ale nemohla jsem si to vychutnat! Trvalo to až dodnes, kdy oslavuji šest měsíců těhotenství a užívám si to.

 

Řekni nám, jak a kdy jsi se dozvěděla, že jsi těhotná?

Je to neuvěřitelné, jak to Bůh udělal. Musela jsem utrpět vážnou nehodu při lyžování v Aspenu minulou zimu, abych byla těhotná. Měla jsem malou zlomeninu holenní kosti a vnitřní přelití krve, což způsobilo, že jsem se nemohla pohybovat. Takže jsem musela být v klidu. Bylo to tak neočekávané, bolestné, tolik terapií a léčení, že jsem začala více jíst, žádala jsem si o kukuřičné placky, dušené maso s paprikou. Uvolnila jsem se a myslím, že mé tělo se připravilo. Tommy a já jsme se o dítě pokoušeli rok a půl a kvůli naléhání a posedlosti jsme jej neměli. Když chceš více věcí, jdou od tebe. Je to proto, že Bůh má všechno vypočítané.... Tu zprávu jsem se dozvěděla v únoru za zvláštních okolností. Vyplývá to z toho, že moje maminka mi dala v zimě můj oblíbený parfém od Clive Christian - Number One, který byl navržen pro královnu Alžbětu z Anglie. Byla jsem nadšená z toho dárku a používala jsem ho každý den. Ale ten den, co jsme se já a Tommy vraceli do New Yorku, během příjezdu z letiště domů, ta vůně pro mě byla nesnesitelná. Chtělo se mi zvracet a chtěla jsem, aby otevřeli okna a snažila jsem se tu vůni dát pryč s ubrousky Kleenex. A hned jak jsme přišli, šla jsem se osprchovat. Myslela jsem si, že jsem během dovolené chytla nějaký virus z jídla, takže jsme s manželem - nikdy se nerozdělujeme a každým dnem jdeme společně ve všech směrech - byli u lékaře, aby mi udělal rozbor. O několik dní později, když jsme šli pro výsledky, nám řekl: 'Gratuluji, budete rodiče'.

 

Umím si představit vaše tváře..

Je to směšné, protože Tommymu řekl, že je jako Magdalena, všude plakal. Ale je to tím, že všechno, co se děje, je hodně emotivní. Je to reakce na lásku. Když jsme se to dozvěděli, objali jsme se, začali jsme se děkovat Bohu za tento dar. Bylo to velmi pěkné, nádherné. Ubohý doktor nám jenom řekl: 'Omluvte mě, odcházím'. Potom jsme se byli navečeřet, abychom se uvolnili, oslavovali, abychom se zbavili stresu po té zprávě a plánovali. To nejhorší bylo, že jsem ho nemohla překvapit!

 

Bylo to po roce a půl snažení otěhotnět, nebála ses?

Nebylo to na takové úrovni, ani to nebylo jediné, co bych měla v hlavě. Ale strachovala jsem se, protože se o sebe starám, jsem žena, která nekouří, cvičí, pije hodně vody, dělá jógu, hodně se stará o svou stravu, žena, kterou baví sportování na čerstvém vzduchu a mimo jiné, mám zdravého muže, neuvědomila jsem si, že stresu jsem obětovala hormony, takže jsem musela mít nehodu, abych relaxovala a mohla otěhotnět.

 

On už má velké děti, jak vzal zprávu, že znovu bude otcem?

Všimni si, že bohužel, i když měl své děti, byl stoprocentně zaměřen na svou práci, na to, co je teď: jeden z nejdůležitějších magnátů zábavního průmyslu, známý v celém světě a milovaný všemi umělci. Byly to roky, kdy nemohl být v pozoru při nejlepších chvílích svých dětí. Dnes my dva žijeme jinou etapu jako pár, jako lidé, a jsme zaměřeni na život, užíváme si jeden druhého, jednoduché věci v životě, bez toho, aniž bychom byli posedlí prací, jako v minulých letech. Tahle zpráva na nás spadla v nejvyzrálejší chvíli našeho života.