::NOVINKY::

 

06-05-2016|POZOR - NOVÉ STRÁNKY V PROVOZU!!!|

 

 

 

Web pokračuje formou blogu na této stránce:

POZOR

www.thalia-online.blogspot.cz

Budu ráda za vaši návštěvu :-)

POZOR

 

 

 

11-01-2015|THALÍA OBJEVILA SVOU SVOBODU A TAKÉ SVOU SMYSLNOU STRÁNKU V "AMORE MIO"|

 

Zpěvačka Thalía objevila svou svobodu a znovu našla svou smyslnou stránku prostřednictvím "Amore Mío", nového alba s provokativním vlivem a bez tabu.

Vrátila se tak do časů sexuálních aspektů, kterými prošla se svými kontroverzními skladbami "Un pacto entre los dos", "Sangre", "Sudor" a "Saliva".

"Z nějakého důvodu byl tento vliv zapomenut v čase a na této desce jsem se znovu představila jako autorka, dovolila jsem si sama sebe poznat. Jsou velmi úžasné věci, které jsem o sobě nevěděla", vysvětlila Thalía na tiskové konferenci.

Od té doby se cítí "svobodnější, bez tabu, nespoutaná, klidná, milující, odevzdaná a vášnivá. Prožívám to všechno, je to jako obrovský hurikán".

Ve svých 43 letech a navzdory bolesti ve svém životě herečka poznamenala, že se cítí spokojená s tím, v jakou ženu se proměnil a je velmi vděčná.

"Cítím se ve své kůži pohodlně. Vždy jsem byla upřímná a říkala, co cítím, co žiju a co jsem. Teď žiji dalšími okolnostmi, jinými momenty, libůstkami a to je na tom to nejlepší. Můžeme se stále objevovat a poznávat naše nové tváře".

"Amore Mio" je dle jejích slov směsicí alb "Primera Fila" a "Habítame Siempre".

"Obsahuje nové hudební živé elementy, živý zvuk unplugged, ale více programovaný a s profesionálními nástroji. Je to deska, která tě pohladí, zvedne ti náladu, cítíš se s ní dobře a připomene ti, jak pěkné je objímat se, mít se rád, prožívat chvíli, užívat si života".

V písničce "Más" například vypráví o chlapci, který chce dobývat jednu holku a ona mu ukáže, že se nebojí a ukáže mu jak milovat. Prostřednictvím "Gracias" posílá svým fanouškům vzkaz o akceptování se, prominutí sám sobě a obejmutí se.

Co se týče návratu na filmovou scénu nebo do telenovel, Thalíi by se líbila nějaká historická pohádka. Ona sama ji totiž sama prožila. "Aby to bylo něco zábavného, pěkného, ale také smysluplného,.." říká zpěvačka, která má ráda výzvy. Sama říká, že nepolevuje. "Nezastavím se, to až budu v truhle, i když kdo ví.." vtipkuje.

Thalía k nové desce chystá nové koncertní turné, na které se fanoušci mohou těšit na konci léta tohoto roku. Dočkáme se jí i v Evropě?

"Tajemství úspěchu je být sám sebou a stojí to za to. Protože když jsme zvyklí nosit masku od dětství nebo školy. Loupeš se jako cibule, dáváš pryč každou slupku cibule a snažíš se být sám sebou, je to to nejlepší a nejvíc sexy každé osoby".

 

Zdroj: Horacero.com

 

08-11-2014|NOVÉ PROMO FOTKY K ALBU AMORE MIO|

 

Milí fanoušci, dnes vám přináším nové promo fotky k albu Amore Mío, které se opravdu povedly a Thalíi to na nich moc sluší. Kromě toho jen ve zkratce - Thalía se v tomto týdnu opravdu nenudila, protože propagovala všude možně novou desku a poskytovala spoustu rozhovorů. V těchto dnech by se mělo objevit vystoupení s písničkou Por lo que reste de vida, kterou zazpívala v pořadu Va por ti. A už je na čase se pomalu rozhodovat, jaká písnička bude dalším singlem. Ještě sama Thalía neví, protože těch hitovek je tam spousta. 4. listopadu vyšlo nové CD v Mexiku a hned se dostalo na první příčky v iTunes, jakmile vyjde v ostatních zemích jako nosič CD, určitě budou úspěchy pokračovat. Už teď je jasné, že album je skvělé a rozhodně jedno z nejlepších v její kariéře.

 

01-11-2014|THALÍA PŘIJEDE DO MEXIKA|

Thalía na začátku listopadu navštíví rodné Mexiku, aby se zde přestavila na akci věnované telenovelám a propagovala svou novou desku . Mluví se o tom, že půjde o 4. listopadu, protože právě v tento den oficiálně vychází v této zemi nová deska. Thalía svou cestu chtěla pojmout jako překvapení:

"Myslím, že je to hodně osobní, ale ano, určitě navštívím svou rodinu v Mexiku. Ale je to něco rodinného a takové věci by měly v rodině také zůstat", odpověděla zpěvačka na otázku, zda spojí příjemné s užitečným a navštíví babičku Evu Mange a své sestry.

"Psát písničky s pomocí José Luise Roma a mít skladby Rickyho Montanera a Carlose Macíase způsobilo, že jsem se vrátila k mé smyslnější stránce, temnější a bez nějakých tabu", řekla Thalía při telefonickém rozhovoru z New Yorku.

"Bylo to jako znovu si věřit a zpívat o lásce, ale v mnohem volnější, upřímnější a otevřenější formě", poznamenala.

Thalía bude účinkovat na akci Grandes Temas de Telenovela, kde zazpívá písničky z trilogie o Mariích, které ji katapultovaly ke slávě.  Zatím se neví, kdy přesně se bude pořad vysílat.

Thalía je hodně lidská, proto není žádným překvapením, že se vyjádřila o případu Ayotzinapa, kdy v Mexiku zmizelo 43 studentů. Zpěvačka řekla, že chápe bolest a frustraci matek studentů, protože něco podobného prožila v roce 2002, kdy unesli její dvě sestry - Ernetstinu Sodi a Lauru Zapatu.

 

Zdroj: El Manana

 

01-11-2014|VYŠLO CD AMORE MÍO V DELUXE EDICI!|

 

Ano, je to tak. I když je oficiálním datem vydání v Mexiku 4. listopadu 2014, kvůli vysoké poptávce je album venku dřív, než se očekávalo. Oficiálně se objevilo na pultech obchodů v Mexiku. Celé písničky se objevily na fanouškovských internetových stránkách a tak jsme si je už mohli poslechnout. Já sama vyčkávám, protože jsem si objednala CD z obchodu SuperShop.sk a deska mi dorazí za měsíc. Je pokušení si písničky neposlechnout dřív, ale věřím, že to vydržím :-)

Album si můžete koupit zde v Deluxe edici.

Už jste slyšeli celou desku? Jak se vám líbí?

 

17-10-2014|THALÍA CHCE VŽDYCKY VÍC - článek pro Excelsior|

 

Amore Mío, její nová studiová deska je podle zpěvačky nejlepší znamení, že jedna z jejích největších obav má co do činění s potřebou se pořád rozvíjet. Proto začala pracovat na částech svého alba před rokem a půl pod vedením Armanda Ávily, s úmyslem vytvořit desku, která by ji předefinovala nejen v jejích vlastních očích, ale také těch od fanoušků.

"Stálo mě hodně potu a úsilí moci dokončit album, ale definitivně je pro mě ve všech smyslech nejodvážnější a nejotevřenější", řekla zpěvačka v rozhovoru.

V něm paní Mottolová vysvětlila, že chtěla, aby na nové desce (na tu napsala většinou písniček), zachytila upřímnost a zábavnost své hudby. Design zvuku vytvořila po boku Ávily.

Písničky z alba, třináctého v pořadí na sólové dráze poté co debutovala s albem Thalía (1990), musely projít různými filtry, vlastními požadavky zpěvačky, než byly přidány do seznamu. Por lo que reste de vida Rickyho Montanera je první singl, který se propaguje od tohoto týdne a je to příklad kvality, kterou zpěvačka u písniček hledala. Nejdůležitější je pro ni vzkaz každé písničky, ne jméno toho, kdo ji zkomponoval. Montaner je toho příkladem.

Amore Mío byla popsána Thalií jako disco pop který má velmi autentický zvuk, i když byl natáčen živě.

"Má písničky romantické a vášnivé, ale také super rychlé a zábavné", dodala.

Na minulém albu spolupracovala s umělci jako Robbie Williams, Michael Bublé a dalšími, na nové produkci budou také hlasy, které se zapojily do projektu.

"Měla jsem možnost spolupracovat s Fat Joem, se kterým jsem před několika lety pracovala na I Want You, a s Becky G. Tyto dvě písničky všechny roztančí", zmínila zpěvačka, která v roce 2015 oslaví 25 let od vydání svého debutového alba.

Řekla, že dosáhla mnohem víc, než by si kdy představovala, když se rozhodla dát se na sólovou kariéru po skupině Timbiriche.

"Myslím, že co jsem začala svou kariéru, dosáhla jsem strašně moc cílů a splnilo se mi spousta snů, víc, než můžu povědět. Ale vždy si dávám nějaké cíle na seznam. To mi pomáhá růst jako umělkyně, člověk, manželka a matka".

Kromě programu v rádiu píše dětské knihy, vydala řadu čokolád, navrhovala šperky a doplňky, které prodává prostřednictvím své internetové stránky. Nic z toho se nezdá dost.

"Stále jsou sny, které chybí si splnit. Myslím, že tohle je ta magická část užívání si života, stále snít a toužit".

O budoucnosti neřekla nic, ani o hraní, které byly z jejích prvních profesionálních lásek. Avšak doposud jí nepřišla nabídka, která by jí vrátila na prkna.

Thalía se také stala mluvčí migrantů v New Yorku.

"Je mojí povinností podporovat naše latinské sourozence, kteří žijí ve Spojených státech. Myslím, že celý svět má právo bojovat za své sny a zabezpečit budoucnost pro svou rodinu", dodala.

"Mí fanoušci jsou pro mě všechno a sociální sítě jsou ve skutečnosti jediným způsobem, jak se můžu opravdu s nimi osobně spojit. Fungovalo to velmi dobře. Zbožňuju, když dostanu okamžitou odpověď od svých fanoušků a vtahuji do toho, co zrovna dělám".

(některé pasáže jsem přeložila volněji, nejedná se však o to, co řekla sama Thalía) - pozn. Dajens

Zdroj: Thaliaesmivida

 

17-10-2014|VIDEOKLIP "POR LO QUE RESTE DE VIDA"|

V pondělí jsme se dočkali slavnostní premiéry nového klipu k singlu Por lo que reste de vida. A konečně jde o klip, který je režírovaný a nejde o pouhé klipy z představení jako na Habítame Siempre. Již teď má video více než 300 tisíc zhlédnutí.

"Natáčet toto video a pracovat s Carlosem Perézem a jeho týmem byla úžasná zkušenost. Chemie na place byla neuvěřitelná, Carlosovi patří obdiv a opravdový respekt patří Carlosovi jako osobě i umělci", řekla Thalía o spolupráci na svém posledním klipu.

Natáčelo se na Manhattanu v jednom starším sídle. Klip vypráví o nekonečné lásce mezi dvěma zamilovanými, které ztvárňuje dvojice. Mezi záběry vidíme i samotnou Thalíi v zákoutích starého domu.

Zde je odkaz, kde se můžete kouknout na nový klip:

http://youtu.be/c9RXTxMx0Jo?list=LL5oewkjhzeUtz1j7vLU-EuQ

 

12-10-2014|AMORE MÍO - OFICIÁLNÍ SEZNAM PÍSNÍ A PREVIEWS!|

Na internetu se objevila tato fotka v celkem dobré kvalitě bez názvu nového alba. Mimo jiné ale přichází to, na co jsme nejvíc čekali - oficiální seznam skladeb na novém albu a k tomu také ukázky nových písniček! A myslím, že jsme všichni velmi překvapeni, protože se zde objevují zajímavé spolupráce a rytmické skladby, které jsme na předchozích albech postrádali. Přijdou si na své jak milovníci balad, tak i právě svižnějších rytmů.

Seznam písniček a ukázky jednotlivých songů najdete na webu NuestraThalia.com - zde.

Aby těch novinek nebylo málo, už v pondělí se můžeme těšit v Primer Impacto na zbrusu nový klip k písni Por lo que reste de vida. A Thalía jej poté zveřejní na svém YouTube kanále. Také se tak těšíte?

Co říkáte na nové album, líbí se vám? Již brzy vám přinesu mé hodnocení písničky po písničce. Jsou to ale všechno první dojmy.

 

11-10-2014|BEHIND THE SCENES - TOČENÍ VIDEA POR LO QUE RESTE DE VIDA|

     

     

   

Objevily se nové fotky z natáčení videoklipu k singlu Por lo que reste de vida, které by mělo vyjít podle všeho ještě tento měsíc (alespoň to tak Thalía slibovala). Tak snad se ho dočkáme co nejdříve, protože vypadá opravdu hodně dobře. Navíc jde o natáčený klip po hodně dlouhé době - naposledy se jednalo o klip k písničce Enséname a Vivir. Jinak vždy Thalía použila jako klip sestřihy z koncertů, což se fanouškům moc nelíbilo. Proto všichni čekají na točený originální klip jako na smilování. A tentokrát už se dočkali :-)

Co říkáte na fotky z nového klipu? Těšíte se?

 

11-10-2014|PRAVDĚPODOBNÝ SEZNAM PÍSNÍ NA AMORE MIO|

Již víme, že prvním singlem je skladba Por lo que reste de vida, která už má své příznivce i odpůrce. Jde o pomalou baladu o velké lásce, která bude mimochodem tématem číslo 1 zbrusu nového alba, které vychází již 17. listopadu. Původní datum přitom bylo 4. listopadu.

Thalía spustila na svém Instagramu zábavnou hru, ve které její fanoušci hádali názvy nových písniček z nabízených indicií a různých fotek, kde byla spousta jiných názvů. Na japonském Amazonu už však zveřejnili seznam písniček, které na albu najdeme:

1. Amore Mío

2. Solo Parecía Amor

3. Comete mi Boca

4. Por lo que reste de vida

5. Más (nejoblíbenější skladba Thalíe, mluvila o ní v Google Hangoutu)

6. I´m yours and you are all mine

7. Lo Más Bonito De Ti

8. Cerveza en México

9. Tu Puedes Ser

10. Olvídame - nerealizovaná píseň Carlose Macíase,která byla potvrzena v rozhovoru RadioNotas. Zajímavostí je, že píseň s tímto názvem jsme mohli už slyšet na albu Sexto Sentido

 

Deluxe edice:

Como Tu No Hay Dos

Tú y Yo (opět stejný název jako pecka z roku 2002)

Gracias

Tranquila

 

 

11-10-2014|WEB JE ZPÁTKY + NOVÁ DESKA AMORE MIO|

Snad vás všechny potěším, rozhodla jsem se totiž po roce opět se pustit do tvorby webu - pravděpodobně v blogové formě, která je dnes mnohem jednodušší. Mám ještě svůj jeden blog, kam pravidelně přispívám, takže proč si nenajít chvilku času i na tento web o Thalíi, navíc když je tolik novinek.

Už za měsíc se můžeme těšit na novou desku Amore Mio, která vyjde ve dvou edicích. Na svém Instagramu Thalía sdílela foto obou verzí. Jak se vám líbí?

 

 

:: Z ARCHÍVU ::

| THALÍA´S FANS - PODZIM 2013|

Milí fanoušci a čtenáři časopisu TF, mám pro vás jednu dobrou zprávu. Právě dnes vyšlo nové číslo časopisu Thalía´s Fans pro podzim 2013. Můžete se těšit na dva pěkné rozhovory, speciál o kosmetických produktech Thalíe, zajímavosti a spoustu dalšího. To vše na 18 stránkách.

Přeji vám pěkné počtení a reakce můžete psát do knihy návštěv :-)

PODÍVEJTE SE NA NĚJ

(formát PDF)

 

 

TOPlist