OK! - "Má dcera mě dělá šťastnou"

Thalía by nemohla být šťastnější, mimo to, že si užívá svou roli matky, sbírá profesní úspěchy. I když věnuje spoustu času své malé Sabrině Sakae, její disciplína - vstává v 6:45 ráno, aby ji okoupala a nakrmila předtím, než půjde do práce - jí dovoluje pracovat na nových projektech jako je její rádiový pořad Conexión Thalía (v Mexiku thaliaradio.com), který zrovna oslavil jeden rok vysílání. A už má skoro připravené novou desku a knihu. Sama zpěvačka nám řekla veškeré podrobnosti, jako vždy plná emocí a s obrovským úsměvem.

 

Oslavuješ jeden rok Conexión Thalía...

Jsem šťastná. Tento projekt mi připravilo ABC, když jsem byla na počátku otěhotnění. Když jsem se dozvěděla, že dítě je na cestě, chtěla jsem zůstat v kontaktu s posluchači a podívej, už uběhl jeden rok. Jsem velmi spokojená se vším, co se mi stalo.

 

S kým necháváš Sabrinu, když musíš pracovat?

Se svou maminkou (Yolanda Miranda). Její babička ji miluje a jsem si jistá, že je v nejlepších rukou.

 

Na koho se podobá?

Když se podíváš na moje fotky jako miminka, je stejná: tvářičky, pusinka, nosánek. Ale potom se v určitých chvílích začíná podobat na mého manžela.

 

Jak bys popsala charakter své dcery?

Je to veselé dítě,  které se pořád směje: od probuzení až po okamžik, když se snaží postavit na nohy. Zbožňuji okamžiky s ní, dělá mě šťastnou.

 

Tvá neteř Camila Sodi čeká dítě. Líbilo by se ti, kdyby obě děti vyrůstaly spolu?

Bylo by skvělé, kdyby to tak bylo. Je šťastná a nechce znát pohlaví miminka, chce, aby to bylo překvapení a upřímně, je to nejkrásnější chvíle, která se ženě může stát. Přeji jí hodně štěstí, jí a všem matkám, protože je to nejlepší, co se na světě děje.

 

Jak sis spravila figuru?

Dietou, dietou a zase dietou.

 

Jakou stravu jsi jedla?

Tu nejnudnější: ryby, kuře, salát, žádný cuk, žádný chleba, žádná rýže a tak

 

Pamatuješ, jaké byla tvá první práce a kolik sis vydělala?

Má první práce byla ve filmu, kde jsem extra hrála a vydělala jsem si kolem 50 pesos. Šla jsem do obchodu s čokoládou a všechno tam utratila.

 

Jaké další projekty máš v plánu?

Má deska vyjde na konci června, tak ji čekejte. Bude k užívání si léta, taneční, skvělá. Dělala jsem ji v těhotenství, protože jsem se cítila velmi horlivá (směje se) Také vydám novou knihu, která bude o tom, jak se udržet krásná během těhotenství, jakým způsobem toho docílit. Budu mít mnoho fotek, které jsem pořídila z doby, kdy jsem byla těhotná. Mimo jiné i Conexión Thalía, které se rozrůstá a další projekty, které vás překvapí. :-)

 

 

ze španělštiny přeložila: dajens