Thalía: "Chci, aby má dcera byla šťastná!"

Jak se cítíš, když víš, že ty a Salma Hayek jste obě těhotné a budete mít holčičky?

Jsme obě Mexičanky, obchodnice, těhotné, vdané, dobře, obě se skvělými muži (já jsem vdaná). Ale to, že obě dvě budeme mít holčičky, se mi zdá neuvěřitelné. Přeji jí jen to nejlepší.

 

Jak se připravuješ na její narození? Přemýšlíš o tom? Bylo řečeno, že možná podstoupíš císařský řez...

Zbývají jen čtyři týdny nebo tak nějak. Bůh má své plány a já chci opravdu dělat věc přirozeně, ale nikdy nevíš, možná to budu muset udělat císařským řezem. Jsem připravena na překvapení a jestli to bude moci být přirozeně, tak to udělám přirozeně. Není stanovený termín; datum narození mojí maminky je 2. října, takže doufám, že jí budu moci moc překvapit ... ale bude ve znamení Vah, jako moje mamka.

 

Pracuješ na svém pořadu v rádiu a teď máš knihu. Takže se zdá, že neodpočíváš. Přemýšlíš o tom, že si dáš rok pohov, když se dcera narodí?

Když se narodí, nebudu mít na to všechno čas. Teď jsem tak hyperaktivní, že nemůžu přestat. Mám rádio a udržuji se v kontaktu s lidmi, ale velmi relaxujícím způsobem - přes mikrofon. Díkybohu byl pořad velmi úspěšný a máme celosvětové spojení s thaliaradio.com, které má posluchače a fanoušky po celém světě: Řecko, Maďarsko, poslouchají ho všude. Mám studio u sebe doma, takže naštěstí si tam mohu brát hosty a producenty.

 

Co si myslíš, že naučíš svou dceru o vnitřní a vnější kráse?

Přes to všechno, aby byla v životě šťastná, ať dělá všechno od srdce, aby věřila své intuici, aby byla odvážná, fantastická, skvělá, milující a obdivující Boha. A já ji naučím zbytek: jednoduché věci jak si nanést oční řasy a rtěnku, tyhle věci ji naučím.