THALÍA'S FANS

Vytvářím pro vás jedinečný časopis svého druhu -Thalía´s Fans ve formátu PDF, kde najdete zajímavé rubriky ze života Thalíe. Všechny jsou nyní uloženy na serveru Uložto.cz, proto si je musíte nejprve stáhnout.

 

THALÍA´S FANS 1/2013

Je tady nový rok a s ním váš oblíbený časopis. Přináším vám lednové vydání se spoustou zajímavostí. Ve speciálu Thalía VS. Paulina se dozvíte historii údajné rivality mezi oběma zpěvačkami, které kdysi bývaly velké kamarádky. Ve velkém 5 stránkovém rozhovoru z časopisu Caras se dozvíte něco víc o Thalíi, je opravdu obsáhlý (dost jsem se při jeho překladu zapotila.. :-)). Najdete zde i text s překladem k písničce La Apuesta, zbrusu novou rubriku En Vivo, kde se dozvíte pikantnosti ze zákulisí koncertů a akcí. A to není vše - více se dočtete v lednovém TF.

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 12/2012

V prosincovém vydání si můžete přečíst hodnocení alba Habítame Siempre jedním z fanoušků. Přináším vám dále text balady Tómame o Déjame a hned dva rozhovory z časopisů. Ve speciálu si tentokrát můžete přečíst o pohádkové svatbě Thalíe a Tommyho - 2. prosince totiž slaví výročí svatby. Pro časopis je taky důvod k oslavě, protože slaví své první narozeniny. Ano, je to už rok, co vám přináším každý měsíc spoustu zajímavostí ze života vaší oblíbeného zpěvačky :-)

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 11/2012

Listopadové číslo je blíže věnované novému albu Habítame Siempre, které vyšlo 19.11. Přečtěte si článek s informacemi o desce, přeložila jsem také pro vás písničku Habítame Siempre. Co se týče každoměsíčního speciálu, tentokrát jsem se zabývala působením Thalíe ve skupině Timbiriche, dozvíte se něco o začátcích skupiny a dalším. V občasné rubrice Thalía a celebrity si můžete přečíst něco o tom, co řekla o Thalíi Paulina Rubio a další hvězdy latinskoamerického šoubyznysu. To však není vše, nechybí pravidelný velký rozhovor a také nová rubrika Belleza!, kde si povíme něco o tom, jak zpěvačka pečuje o své nehty.

Stahujte si jej ZDE

THALÍA´S FANS 9-10/2012

V čísle na září a říjen vám přináším informace o nové desce Habítame Siempre. Informací je spousta a ty první si můžete přečíst v minispeciálu o koncertě. Přeložila jsem pro vás text k prvnímu singlu Manías. V rubrice aktuálně informuji o problémech v rodině, kterým Thalía momentálně čelí. Co o tom řekla její kamarádka Lili Estefan? Rubrika fans přináší rozhovor s další fanynkou - Susy. Připravila jsem pro vás velký rozhovor - Thalía inspirovaná Marylin Monroe. Jako každý měsíci, i v tomto čísle si můžete otestovat své znalosti o Thalíi - aneb Jak dobře ji znáš? Odpovědi najdete vždy na konci časopisu. 

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 7-8/2012

V letním dvojčísle se můžete těšit na speciál o koncertním turné High Voltage. Přichystala jsem pro vás také spoustu rozhovorů - "Chci mít miminko" a také k desce Arrasando. Nechybí ani rubrika móda, kde si můžete osvěžit různé módní styly ke všem albům. Jaké byly začátky Thalíe v její sólové kariéře? Připomeňte si je v rubrice historie, kde vám každý měsíc servíruji ty nej události, které se určitý rok udály v jejím životě. V každém čísle se objevuje Můj milý deníčku, kde překládám části poslední knihy Cada día más fuerte.

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 6/2012

V tomto roce již 6. číslo, které jsem pro vás připravila. Nenechejte si ujít 3 rozhovory s Thalií, speciál Abeceda - Thalía od A do Z, kdy jsem téměř ze všech písmen abecedy sestavila celkem zajímavý pohled na Thalíi v různých heslech. Zpracovala jsem pro vás profil Tommyho, manžela Thalíe a slavného hudebního magnáta. V rubrice FIT si můžete přečíst něco o jídelníčku Thalíe a třeba se inspirovat ke zdravější stravě - není vyloučeno, že budete v budoucnu vypadat tak dobře, jako ona :-) V Thalía´s Fan Interview jsem napsala odpovědi sama - bohužel jde pravděpodobně o poslední díl... Mám pro vás už druhý díl testu Jak dobře znáš Thalíi, kde si můžete vyzkoušet své znalosti. Tak vzhůru do čtení červnového vydání TF.

Stahujte si jej ZDE

THALÍA´S FANS 5/2012

Květnové vydání vám přináší dva rozhovory - z časopisu TV y Novelas, kde Thalía vypráví o svém manželovi Tommym. Čeká na vás speciál TOP telenovelové svatby, kde vybírám ty nejhezčí svatební šaty a obřady z telenovel Thalíe.V rubrice Hudba si připomeneme album Thalía z roku 2002. Poslední telenovelou ze stejnojmenné rubriky je třetí z telenovel o Mariích - María la del Barrio - přečtěte si něco o ní. Připravila jsem pro vás nové rubriky - Fakta a mýty a na přání Thalía a celebrity. Rozhovor s fanouškem jsem tentokrát udělala s velkou fanynkou Densi - určitě si ho přečtěte, je báječný. Za zmínku stojí i rozhovor Koho svádí Thalía. Je toho však mnohem víc...

Stahujte si jej ZDE

THALÍA´S FANS 4/2012

V dubnovém čísle najdete hned tři rozhovory - pro časopis Te Veo, Thalía "Con Banda" a Thalía doma skrývá svou slávu. Jako speciál jsem pro vás připravila rodinu Thalíe - přečtěte si něco o tom, jaké jsou členky její rodiny ve skutečnosti a co dělají. Extra si můžete přečíst text s překladem písničky Gracias z pořadu America Celebra a Chespirito. V rubrice Telenovely najdete seriál María Mercedes, první z telenovel o Mariích. Stejně jako minule, i v dubnovém vydání si přečtete něco o fanouškovi Thalíe - tentokrát odpovídal Thom.

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 3/2012

Svěží březnové vydání vašeho oblíbeného časopisu. Připravila jsem pro vás zbrusu nové rubriky - Thalía Fan Interview, kde budu vyzpovídat fanoušky Thalíe, Thalíi na stopě (občasná rubrika, kde mapuji, co se kde o ní píše). Poprvé se objevuje rubrika na přání Jakuba - Vzestupy a pády Thalíe. Přečtěte si rozhovor o desce "El Sexto Sentido", článek Thalía v Chile vám přináší velmi zajímavý rozhovor z roku 2002 v době vydání desky Thalía 2002. Čtení je spousta, každý si přijde na to své.

Stahujte si jej ZDE

 

THALÍA´S FANS 2/2012

Je tu únor a s ním i nové číslo vašeho oblíbeného časopisu. Únorové vydání je věnováno lásce, proto jsem pro vás připravila speciál Lásky Thalíe, kde se dočtete vše nejen o jejích milostných vztazích. V nové rubrice hudba si představíme album Thalia 2003, díky kterému se stala známou i v Evropě a Japonsku, pokaždé v této rubrice najdete i rozhovor o desce. V rubrice FIT si můžete přečíst něco o tom, co udělat pro své zdraví pohledem Thalíe, EZO vám přinese pohled do prastaré numerologie, pomocí které zjistíte, jaká ve skutečnosti Thalía je. To není všechno, čekají vás mnohé další zajímavé články a rozhovory - např. 10 minut s Thalií. Užijte si nové číslo TF a těšte se na to další, které vyjde zase za měsíc a bude obsahovat mnohem víc počtení než doposud.

Stahujte si jej ZDE

THALÍA´S FANS 1/2012

Lednové vydání TF vám přináší článek o Thalíi a Paulině, co mají společného a co odlišného? Ve zbrusu nové rubrice Můj milý deníčku si přečtete něco o tom, jak se Thalía stěhovala do New Yorku. Obal desky Lunada nebyl některými lidmi přijat kladně, protože je velmi podobný bookletu jiné skupiny... co o tom řekla Thalía se dozvíte v rozhovoru ze španělského časopisu Ocio Latino. Rubrika Telenovely vám přinese základní informaci o telenovele Quinceanera a text písně. Pokud vás zajímá, jestli má něco Thalía společného se svým astrologickým znamením, přečtěte si tomu věnovaný článek. A to není vše, více se dozvíte na celkových 18 stránkách!

Stahujte si jej ZDE

 

 THALÍA´S FANS 12/2011

V prosincovém čísle se dozvíte všechno o telenovele Marimar, druhé z Trilogie o Mariích. Nechybí zajímavé informace ze zákulisí. V rubrice Fámy jsem se věnovala zajímavému článku ohledně toho, kdo je skutečnou matkou Thalíe - podle jednoho psychologa je to Laura Zapata... Kromě toho je připraven článek ohledně svátků vánočních - jak je slaví Thalía? Přečtěte si i zajímavý rozhovor z časopisu Somos.

Stahujte si jej ZDE