:People en Espanol: THALÍA: ZÁŘIVÁ JAKO NIKDY

Proč by ženy měly mít doma tvou knihu?

 Protože Thalía: Radiante! je perfektní kniha pro těhotné ženy, aby měly v této životní etapě podporu. Dávám jim v ní rady co se týče stravování, o módě a kráse, které jsou velmi užitečné. Je to zábavná knížka, která se týká zabuizovaného témate, které nikdo nezmiňuje o nemilosrdných věcech, které nazývám „tajemná společnost“, protože ani tvá maminka, ani tvé sestry tě na to nepřipraví. Jako jsou porodní bolesti, že jsou strašné, ale že se to dá snést s radostí, protože je to krásná životní etapa.

Kdybys mohla díky kouzelným silám odstranit porodní bolesti, udělala bys to?

Ne, zlato. Jak tě to napadlo? To by nebylo to samé, protože právě ty bolesti dělají právě krásu být matkou, je to něco jako trpět pro požitek.

A v životě trpíš hodně, aby sis mohla užívat?

Ne, vůbec. V životě mám hlavně heslo užívat a užívat, proto jsem praktická žena, která chce jen mít život plný štěstí bez toho, aniž by přemýšlela nad utrpením, ale v pozitivní věci. Stejně jako moje holčička.

Co v tvém životě znamená Sabrina Sakae?

Ona je všechno ve velkém. Je to můj život a mé štěstí, můj poklad, má královna, mé srdíčko a pokaždé mě dojme dalšíma věcma, které z ní vypadnou. Překvapuje mě vidět způsob, jak se přepíná na angličtinu, španělštinu a povídá mi věci i ve francouzštině.

Jennifer Lopez říká, že její dcera je diva jako ona, ale zmenšená. Je to stejný případ Sabriny?

Ne, ne, ne. Ona je Sabrina a ne Thalía. Moje holčička má jedinečnou osobnost, dobře definovatelná s vlastním charakterem a jde si touto cestou.

Jak si ji představuješ až bude mít tvůj věk?

Představuji si ji šťastnou, stejně jako já. A i když nevím, jakou cestou se dá až vyroste, jsem si jistá, že bude vyrůstat bez tabu, s otevřenou myslí, prožívat s velikou vášní každou chvilku svého života, starajíc se o sociální věci a silně milující.

A kdy jí dáš sourozence?

Až později, zlato. Mluvíme o tom, ale teď se úplně léčím z lymské boreliózy a potom o tom budeme přemýšlet.

Jak jde léčení?

Velmi dobře. Cítím se mnohem lépe a nikdy jsem nebyla negativní. Myslím, že Bůh ví, proč dělá ty věci a možná si vybral mě, abych mohla splnit misi a mluvit o ní a upozornit na ni lidi. Protože až do této chvíle se nikdo o tomto tématu nezmínil a toto je maskovaná nemoc, která se lehce přihodí a zamění se s jinými věcmi.

Neodcházej bez toho, aniž bys nám řekla, co dělá, že jsi pořád taková zářící…

Dobrá, řeknu vám to. Hodně vody, to je klíčem všeho, pít spoustu vody, mít pozitivní mysl, být otevřený všemu a prožít den tak, jak to cítíte.

Jsi miláčkem hodně uživatelů Peopleenespanol.com. Jaký je vzkaz od jejich královny?

Nedělej ostatním to, co nechceš, aby dělali tobě a žij šťastně s pozitivním myšlením užívajíc si všechno, co děláš.

 

 

Ze španělštiny přeložila: dajens